Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Giriş yap

İlişkilerde En Popüler Trip Atma Konuları

Ankara Escort 28 Haziran 2022

İlişkilerde En Popüler Trip Atma Konuları

Kadınlar ile ilgili ilişkilerde en çok trip atan taraf olduğuna dair bir şehir efsanesi vardır. Ancak erkekler çoğu zaman

İlişkilerde En Popüler Trip Atma Konuları

İlişkilerde En Popüler Trip Atma Konuları

kadınlardan daha fazla trip atar. İlişkilerde en popüler trip atma konuları kişilerin yaptığı eylemlere göre değişebilir. Çoğu zaman trip atmak için belirli bir neden yoktur. Sadece o gün daha önce söyledikleri ya da yaptıkları aklına gelir ve trip atarsın. Ama fazla trip aşık usandırır ve ilişkinizi olumsuz yönde etkiler. Trip atmak çoğu zaman karşı taraftan ilgi alamamaktan kaynaklanır.

İlişkilerde Eski Sevgili Konusu

Her iki taraf için de eski sevgili konusunun açılması ilişkilerde en popüler trip atma konuları arasında bulunur. Eski sevgiliniz hakkında yeni ilişkinizde olumlu ya da olumsuz bahsetmeniz trip atılmasına neden olacaktır.

Eğer trip yemek istemiyorsanız eski sevgili konusunu ilişkinizde gündeme getirmemeniz sizin için daha doğru olacaktır. Sevgilinize bir konuda eski sevgilinizin daha iyi olduğunu söylemek, o beni dinlerdi ya da aynı onun gibi oldun demek bu ilişkiyi temelden sarsacak bir hareket olur. 

Sürekli olarak eski sevgili konusunun gündeme gelmesi onun eskide kalamadığı anlamına gelir ve ilişkinizi sarsar. Bu nedenle sevgilinize eski sevgilinizden bahsetmemelisiniz.

İlişkilerde Romantik Olmamak

İlişkilerde romantik hamleler gelmesi karşı tarafa değer verildiğinin bir göstergesidir. Bu nedenle de oldukça önemlidir. İlişkilerde karşı tarafa çiçek almak ya da o beğenir diğer gördüğünüz herhangi küçük bir şeyi hediye almak romantik bir davranıştır. İlla lüks restorantlar, mum ışığı altında yemekler ya da şiir okumaları ile romantiklik yapılması gerekmez.

Sadece o hoşlanır diye yapılan şeyler en naif romantiklik örnekleridir. İlişkilerde en popüler trip atma konuları arasında romantik olmamak gelir. Karşı taraf neden bana hiç çiçek almıyorsun dedikten sonra ona çiçek almanız romantik bir hamle olmaz. Böyle şeylerin size söylenmeden yapılması ve düşünülmesi gerekir. 

İlişkilerde Kişisel Alanlar

İlişkilerde En Popüler Trip Atma Konuları

İlişkilerde En Popüler Trip Atma Konuları

İlişkilerde kişisel alanların olması gerekir. Eğer birbirinizin kişisel alanlarına saygı duymazsanız ilişkinizi yürütemezsiniz. Telefonlarınız, mesajlaşmalarınız ve sosyal medya hesaplarınız kişisel alanlarınızdandır. Eğer sürekli olarak birbirinizin telefonunu incelemek istiyorsanız güvensiz olduğunuzu gösterir ve bu da ilişkinizde ciddi sorunlar yaşamanıza neden olur. 

İlişkilerde kişisel alanlarınızın olması ve birbirinizin alanlarına müdahale etmemeniz sağlıklı bir ilişki yaşadığınız anlamına gelir. Bununla birlikte ilişkinizde trip atacak herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. 

 • Kişisel alan bedensel ve ruhsal bir ihtiyaçtır.
 • Araştırmalar mutlu çiftleri incelediğinde birbirlerine körü körüne bağlı olmadıklarını gösterir. 
 • Bireysellik gelişmiş bir ilişki için oldukça önemlidir.
 • Eğer kendi kendinize vakit geçirebiliyorsanız ilişkilerinizi daha sağlam temeller üzerine kurmaya yatkın olduğunuz anlamına gelir.

İlişkilerde Baskı Kurmak

İlişkilerde birbiriniz üzerinde baskı kurmanız sağlıksız bir ilişkiniz olduğu anlamındadır. Çiftler birbiri üzerinde sürekli baskı kurmaya ve kendi istediğini kabullendirmeye çalışırsa bu sağlıklı bir ilişki olmaktan çıkar.

Etiket yok

335 gösterim, 1 gün

  

Bir Cevap Bırakın

 • Kadınların Sevdiği Seks Pozisyonları

  Kadınların Sevdiği Seks Pozisyonları

  Tarafından AÇIK 12 Ekim 2022 - 0 Yorumlar

  Kadınların sevdiği seks pozisyonları her zaman beylerin en çok merak ettiği konuların arasında yer alır. Buna göre özellikle bazı pozisyonların daha fazla öne çıktığını görmekteyiz. Ancak her kadının da aynı şeyleri sevmesi kesinlikle beklenemez. Bundan dolayı hangilerinin daha popüler olduğunu merak edenler, yazımız üzerinden bunun yanıtı kolaylıkla alabilirler.  Yüzleşme Pozisyonu Kadınların genellikle partnerleri ile yüz […]

 • Kadın Da Cinsel İsteği Artırmanın Yolları

  Kadında Cinsel İsteği Artırmanın Yolları

  Tarafından AÇIK 29 Eylül 2022 - 0 Yorumlar

  Kadınlar, sevdiği kişiyle yapacakları sohbetlerde kendini değerli hissetmeye bayılırlar. Erkeğin günlük yaşamın stresinden uzaklaşması, partnerinin yanında mutlu olduğunu ve sakinliğini yansıtması son derece önemlidir. Kadınlar, kendisinin yanında bile mutsuz olan erkeklerin, kadını mutlu etme konusunda sorun yaşayabileceklerini düşünüyor. Gerginlikten uzak kalmaya özen gösterilmeli, temaslardan ve öpücüklerden kaçınılmamalıdır. Birbirine olan sevginin tükendiği ilişkilerde bunları yapmak son […]

 • Kadınlarda Düşük Cinsel İstek Nedenleri

  Kadınlarda Düşük Cinsel İstek Nedenleri

  Tarafından AÇIK 8 Ekim 2022 - 0 Yorumlar

  Kadınların cinsel ilişkilerinde yaşadıkları memnuniyetsizlik, ilaç kullanımı, partnerle sürekli kavga halinde olma gibi nedenler cinsel isteksizlik yaratabiliyor. Gün içerisinde ne kadar mutlu olunduğu fark etmeksizin, erkek ile kadının cinsel uyumsuzluk yaşama olasılığı da bulunuyor. Erkeğin çok sert davranması, birliktelik esnasında kadının komutlarının tam aksi yönde davranışlar sergilemesi nedeniyle kadının cinsel ilişkiden soğuması mümkündür. Uzun vadeli […]

 • Blowjob Ne Demek?

  Tarafından AÇIK 31 Ekim 2022 - 0 Yorumlar

  Erkeğin ilişkinin başında, ortasında veya sonunda daha fazla uyarılması, zevk noktalarına dil ve dudaklarla uyaran gönderilmesi eylemine blowjob denmektedir. Blowjob ne demek; El ile yapılan boşaltma işleminden farklı olarak blowjobun temel farkı tamamen ağızla yapılıyor olmasıdır. Eş zamanlı olarak ellerin kullanılması mümkün fakat ana olarak odaklanılan nokta dudaklar ve dildir. Penisin başından, testislerin altına karar […]

 • Masaj Salonlarında Seks Var mı

  Masaj Salonlarında Seks Var mı?

  Tarafından AÇIK 13 Ekim 2022 - 0 Yorumlar

  Masaj salonlarında seks var mı: Seks yapmak isteyen kişilerin her zaman akıllarında olan soruların başında masaj salonu ve seks ilişkisi vardır. Genellikle dünyanın farklı yerlerinde amacına uygun kullanılan bu mekanlar, ülkemizde ise cinsellik denildiği zaman akla gelen ilk yerlerin arasında bulunur. Yazımızda bunun detaylarını sizler için inceledik.  Masaj Salonları Nedir? Türkiye’de masaj hizmetinin özel olarak […]